2010. december 12., vasárnap

Súlyos pofonba szaladt bele a Twente

Harmadik vereségét szenvedte el az enschedei csapat hétvégén, az ellenfél a Heerenveen csapata volt. Az utolsó öt fordulóban kapott ki háromszor a klub, de a mostani 6-2 volt a legsúlyosabb. A második félidőben még 2-2 is volt, de az utolsó 25 percben négyet, illetve a 85. perc után még kettőt kapott a piros-fehér gárda.

2010. december 8., szerda

Döntetlennel búcsúzott a BL-től a Twente

A Tottenham szerezte meg a csoport elsőséget a BL egyik legnehezebb kvartettjében, miután 3-3-as döntetlent ért el a Twente otthonában (az Inter jutott tovább második helyen a Bremen elleni 0-3 ellenére).
Ismét egy gólzáporos mérkőzésen van túl a holland bajnok. Sajnos, ezen a találkozón született a BL sorozat eddigi talán legnagyobb potyája is a hazaiak hálójába! Az első gól megmosolyogtató körülmények között született, a hazai kapusnak, Sander Boschklernek nem ez lesz a kedvenc meccse, mikor unokáinak mesél majd pályafutásáról. A hollandok az Európa Ligában folytathatják!